Ogłoszenie

Witam all na forum Mu for all. Znajdziecie tu pomoc , dowloand , prywatne serwery itp. Założyciele : Sasuko , Angel. Webmasterowie : Devils69 , WILCZUR. Moderatorzy : Hero. OGŁOSZENIE Przydało by się dodać nasze forum na inne forum(znane). Za dodanie dostanie się moderatora to jednej katygori. Dzięki:).

#1 2008-12-04 02:03:29

mambaftb

Nowy.

Zarejestrowany: 2008-12-04
Posty: 1
Punktów :   -1 

| ersMu | Ver 97d+99 | | exp 9999 drop 90% |

Witam, i zapraszam na nasz HARDCOROWY SERWER:), szczerze nie mam czasu na jakas mega fajna publikacje SERWER POWSTAŁ godzine temu a wiec warto grac! See you  I Zapraszam:) aaaaaaaa... maszyna na jakiej mam serwer to
AMD ATHLON X2 6000+ 3.1GHz 1MB Cache

GeForce 9800GT

HDD 500GB SATA2

2X2048MB DDR2 KINGSTON
---------------------------------------------------------------------------------------
INFO
---------------------------------------------------------------------------------------
Nazwa Servera: ersMu
Wersja: 97d+99
Max il. Graczy Online: 100
Godziny działania: 24/6
STATUS: ers-ots.pl [44405] [v1]
ID    Obciazenie
Grupa [ 0 ]
0     2 %
Copyright © DualityUE - Sobieh


IP: ers-ots.pl
Port: 44405

Stronka: http://ers-ots.pl/index.php
Forum: EC
Rejestracja: http://ers-ots.pl/index.php?strona=rejestracja

---------------------------------------------------------------------------------------
KONFIGURACJA
---------------------------------------------------------------------------------------
Exp: 9999
Drop: 90
BB: ON
Reset: 350 Staty Zostaja
Gildia: 120
Punkty za lvl: 5/7
Sklepy: Standart
Spoty: Standart:) NOWE SPOTY ARENA!
---------------------------------------------------------------------------------------
AMINISTRACJA
---------------------------------------------------------------------------------------
Jestem narazie JA:)

Offline

 
Witam na forum mysle ze wam sie podoba i prosze o zapraszanie na forum i sie rejestrowanie :D

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Cannon Beach