Ogłoszenie

Witam all na forum Mu for all. Znajdziecie tu pomoc , dowloand , prywatne serwery itp. Założyciele : Sasuko , Angel. Webmasterowie : Devils69 , WILCZUR. Moderatorzy : Hero. OGŁOSZENIE Przydało by się dodać nasze forum na inne forum(znane). Za dodanie dostanie się moderatora to jednej katygori. Dzięki:).

#1 2016-05-24 09:04:31

kosiarzxx

Nowy.

Zarejestrowany: 2016-05-24
Posty: 1
Punktów :   

GreenMu | EX901 | 25x exp | 25x drop |

Witam, jest to beta wersja serwera, aczkolwiek większość rzeczy działa.
Season 9 episode 1
Nie są to pliki z Blue Mu , działają questy jak i buffy od Elfa soldiera + dodatkowe buffy innych klas od guardianów w Lorencii niedaleko blacksmitha.

Troszkę spotów, co przyda się na start serwera, przypominam, że to beta, wszelkie luki/bugi proszę zgłaszać dla ogólnego dobra .

strona : http://94.75.112.152:8989/index.php

Reset statów - na stronie.
Itemki +15+28 powinny działać.
PVP : ON
oficjalny Mu helper : działa
Kamyki mają większy drop niż na globalu ..
Chaos machine : global like
Nawet są ringi do dropienia na lvl 40 oraz lvl 80.
Zen : 25x
Przewiduje eventy jak za starych czasów 97j+99, które też prowadziłem sporo lat temu.
Jakby ktoś był ciekaw - to Agi bug jest naprawiony, aczkolwiek przy tym expie raczej tylko ciekawostka ...
Oczywiście 24/7 - chyba, że wystąpią problemy niezależne ode mnie.
BB: OFF

DL,MG,RF,SUMMONER od 1 LVL'a, wystarczy kliknąć na jakąkolwiek klasę i odblokowują się pozostałe klasy.

Rejestracja przez stronkę, klient do pobrania w dziale Downloads.

Server jeżeli o shopy/bok jest trochę global like, wszelkie propozycje zmian można zamieszczać na forum,które znajduje się na stronie - jak kto woli, będę starał się na bieżąco naprawiać bugi bądź wprowadzać zmiany zaproponowane przez graczy.


Istnieje na tą chwile mało plików serwerowych ex901, które nie mają bugów- praktycznie żaden oprócz IGCN, który jest płatny.

Nie zdążyłem przetestować wszystkiego, lecz większość działa z moich obserwacji - za pomoc w odnalezieniu błędów oczywiście będą nagrody.

Nie chcę żadnych dotacji i nie ma też vipów etc. server stoi dla graczy, szukam też GM'ów, ewentualnie kogoś kto zna się na konfiguracji serwera, lecz ostrzegam - nie ma żadnych edytorów do tych plików serwerowych...

Razem możemy stworzyć porządny serwer, pozdrawiam wszystkich!

Offline

 
Witam na forum mysle ze wam sie podoba i prosze o zapraszanie na forum i sie rejestrowanie :D

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
CASA AZUL ACCOMMODATION